Henar Hotel Furniture, Lecong Furniture Center, Shunde District, Foshan City, prowincja Guangdong, Chiny
Dom

Henar Hotel Furniture Co.,Ltd

dobra jakość Meble Sypialniane na sprzedaż
dobra jakość Meble Sypialniane na sprzedaż
Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Restaurant Chair Lobby Sofa Hotel Bedroom Set Bedding Set
Restaurant Chair
Lobby Sofa
Hotel Bedroom Set
Bedding Set

Restaurant Chair

Lobby Sofa

Hotel Bedroom Set

Bedding Set

 • Linia produkcyjna
  Zapewnia mocna zdolność produkcyjna

  zaufanie i gwarancja dla klientów krajowych i zagranicznych.

  Ponad 15 lat historii rozwoju w branży meblarskiej stanowi solidny fundament dla produkcji mebli hotelowych i badań i rozwoju firmy Henar. Posiadamy specjalistyczne warsztaty produkcyjne, ponad 100 pracowników, inteligentne linie do lakierowania, profesjonalne urządzenia, z których 60% zaawansowanych urządzeń jest importowanych. Posiadamy silne możliwości przetwarzania wspierającego, które zapewnia niezawodną gwarancję wysokiej wydajności i wysokiej jakości produkcji.

 • OEM / ODM
  Nasze rozwiązania "pod klucz" dla komercyjnych projektów hotelowych obejmują następujące usługi

  1. Kreatywny projekt CAD: Podaruj nam swój plan piętra lub prześlij przez pomiary swojego pokoju (jeśli nie masz profesjonalnego projektanta, działa tylko ręcznie rysowany szkic o wyraźnych wymiarach). Nasz zespół projektowy opracuje niestandardowe rozwiązanie i przekaże propozycję odpowiadającą Twoim potrzebom.

  2. Custom-manufacturing: tworzymy dokładnie to, co chcesz, zgodnie z twoimi upodobaniami i na podstawie twoich wymagań projektowych. W rzeczywistości większość naszych modeli można dostosować do materiału, koloru lub rozmiaru. Możesz również przekazać nam swój plan projektowy, a my stworzymy dla Ciebie nową formę na podstawie określonych przez ciebie wymagań.

  3. Pełne plany: w przypadku miejsc siedzących, recepcji, sal posiedzeń, sal konferencyjnych, restauracji, hoteli itp. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z zagranicznymi architektami, projektantami i sprzedawcami, a także mamy bogate międzynarodowe wsparcie.

 • R
  Przez lata nasz dział badawczo-rozwojowy zdołał dostarczyć różne produkty projektowe, udowodnić, że jest profesjonalnym i niezawodnym partnerem w testach mebli.

Szczegóły kontaktu
Henar Hotel Furniture Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Coco

Tel: 86--13790069266

Faks: 86-757-28915488

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)